Vítejte na mém blogu o Veronice Mars.

Životopis:Percy Daggs III

11. května 2008 v 12:22 |  Wallace Fennel

Percy Daggs III

herec

Datum narození: 20.07. 1982 (25 let) Místo narození: Znamení: Rak

Životopis:
Percy Daggs se narodil 20. července 1982. Má ještě tři sourozence, staršího bratra Cardina, mladší sestru Selenu, a mladšího bratra Ruebena, který si zahrál v Veronice Mars v díle Like a virgin Wallaceova mladšího sourozence. Jeho rodina ma v Californii dlouho historii sahající až do roku 1900. Percy se už od 11 objevoval v různých reklamách, např. Nestlé, Shaquille O'Neal aj.

Mohli jsme ho vidět v seriálech Any day now, To have and hold, Freaks and geeks, Family law, NYPD blue, Guardian, Boston Public a v neposlední řadě v seriálu Veronica Mars, kde hraje postavu Wallace. Z těch významnějších filmů stojí za zmíňku Blue hill avenue z roku 2001. Asi jste nevěděli,že Percy byl spolubydlícím Teddyho Dunna (Duncana) a dodnes jsou dobří přátelé. Ve svém volném čase hraje basketball (a že mu to jde dost dobře jsme mohli několikrát vidět v Veronice Mars) a věnuje se bojovému umění.

Mimo jiné se zajímá o nynější dění ve světě, podnikání a o historii Afroameričanů. Nejraději tráví svůj volný čas se svými blízkými a rodinou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama